Knihy

Malý pražský erotikon

Tento příběh je určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví. Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.

Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji, než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama.

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.

Moje poznámka

Devět měsíců jsem seděl zavřený ve své kanceláři divadla a s radostí psal příběh postav, na které jsem už dlouho myslel a těšil se, že je budu moct představit čtenářům. Tato knížka je, jak patrno z názvu, příspěvkem k žánru erotické literatury. Ale zároveň se tomu žánru poměrně zásadně vymyká. Nesnažil jsem se o sexuálně dráždivý text. Chtěl jsem především vyprávět o lásce a její osudovosti. Jsem totiž vlastně romantik. Žádný dobrodružný erotoman. A tak jsem napsal takový domácí, rodinný erotikon. O erotice, ke které přistupujeme v domácích papučích. Vím, že to zní trochu směšně. Ale takové všechny pozoruhodné erotické příběhy podle mě jsou. Trochu směšné. A pokud jde o skutečnou lásku, i trochu smutné. Budu šťastný, pokud se čtenáři budou při čtení smát a zároveň si oblíbí postavy natolik, že je jejich příběh dojme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vladimír Dostál 24 července, 2020

Dobrý den, mistře, trávím dovolenou ve Španělsku a na dovolené často čtu. Tak jsem si vzal knihu Nůž od norského spisovatele Jo Nesbo, ale zhruba po sto stránkách jsem ji odložil a na doporučení mé manželky jsem si vzal Vaši knihu Malý pražský erotikon. A opravdu jsem se pobavil, je to příjemné, vtipné čtení a moc děkuji za prožití příběhů s hrdiny. Jsem z Olomouce a jsem velmi rád, že i takoví mistři, jako jste Vy se rodí na Hané. Přeji Vám vše dobré a mnoho dalších dobrých knih.

Eva 23 července, 2020

Vážený pane Hartl,

právě jsem dočetla Vaši knihu „Malý pražský erotikon“, v níž na konci vybízíte
čtenáře k reakci na Vaše dílo. Pokud bych se měla vyjádřit velmi krátce – úchvatné počteníčko.
Píši Vám z Vašeho rodného města Olomouce, které je i rodným městem mým a kde
trávím většinu svého 76 letého života.
Když mi dcera knihu přinesla, odrazovala mne z počátku její tloušťka. Po začtení se do
prvních kapitol jsem však hned poznala, že to nebude dílo ledajaké. Obdivuji Vaši fantazii
a životní rozhled při popisování života vlastně jen 2 rodin, do kterých nenásilně vstupovaly
další postavy.
S chutí jsem se občas zasmála, ale i pro slzy dojetí někdy na čtení neviděla. Zítra putuje
kniha k mojí přítelkyni.

Přeji Vám pěkné dny a pevné zdraví.
Eva Kráčmarová

Jitka 13 července, 2020

Dobrý den, Patriku. Právě jsem dočetla tuto Vaši knihu a je naprosto skvělá – úžasně čtivá, krásně píšete… Nejsem žádný knihomol, protože nezbývá na čtení moc času, ale Vaše kniha mě velmi zaujala, čtu většinou před spaním a mnohokrát jsem se od knihy nemohla vůbec odtrhnout. Přečetla jsem i Váš dvojromán Okamžiky štěstí, který byl taky velmi čtivý a krásně napsaný… Chystám se na Vaši třetí knihu 🙂 Velká škoda, že jste napsal zatím jen čtyři knihy. Klidně bych si jich přečetla od Vás víc 🙂
Děkuji za krásné čtení, přeji Vám mnoho dalších tvůrčích sil a doufám, že se někdy dočkáme páté knihy 🙂
Pevné zdraví, opatrujte se v této nelehké době.
Zdraví Vás Jitka.

Renata 2 července, 2020

Dobrý den, jako učitelky máme s kamarádkou rituál společného začátku prázdnin. Včera jsem u ní objevila Váš Erotikon a strávila rozchechtaný (a příjemně roztoužený) první den dovolené ? Díky za osvěžení. ? Těším se na další Vaše perly. ?

Jarunka 28 června, 2020

Milý Patriku, vlastně se přidávám k ostatním komentářům a nemůžu než souhlasit, viděla jsem Vás u pana Krause a Honzy Dědka a fakt jste mne zaujal :-), knížku mi doporučily moje dcery :-), přečetla jsem ji jedním dechem o tomto víkendu a vždycky jsem si říkala: „ještě kapitolu, ještě kapitolu“ a nemohla se od ní odtrhnout, zasmála jsem se, i ukápla slzička, neuvěřitelně napínavé a lidské, od začátku až do konce, akorát teď po dočtení je mi nějak zvláštně, přece se nemůžu s hrdiny jen tak rozloučit :-), jste úžasný, díky a těším se na další Vaše knížky, které tu na mě od mých dcer čekají :-), s díky Jarunka

Miloslav 22 června, 2020

Super čtení. Těším se na další.Přečetl jsem to v pořadí Okamžiky štěstí,Nejlepší víkend,Malý pražský erotikon a nyní čtu Prvok,Šampon,Tečka a Karel. Je to všechno velmi pěkné,poutavé a místy i poučné. Děkuji.

Jarmila 19 června, 2020

Milý Patriku, nikdo a nic mi nemohlo v té korona době více zlepšit náladu než Vaše knihy. Jsou super, mám je všechny přečteny a těším se na další. Snad brzy nějaká bude 🙂 Dík za ně.

Eva 11 června, 2020

Zdravím, knížku jsem přečetla jedním dechem. Píšete krásně lidsky o běžném životě každého z nás. Když jsem na konci zjistila, ze už není co číst, přišlo mi to moc líto. Rychle musím pořídit další. Jen tak dál. Díky.

Milena Černá 8 června, 2020

Milý Patriku. Kniha je úžasná a čte se jedním dechem. Úplně jsem se ponořila do děje a připadalo mi, že to celé prožívám sama. Děkuji že tak krásně píšete a moc se těším až začnu číst další knihu od Vás

Vladka 3 června, 2020

Dobrý den p.Hartl,

ráda čtu Vaše knihy,dříve jsem si knihy kupovala každý měsíc, ale dnes jsem v penzi a musím šetřit,proto chodím do knihovny.
Vaše knihy jsou stále rozpůjčované a musím čekat,až je čtenáři vrátí.Ted se mi konečně dostala do rukou kniha Malý pražský erotikon , na poslední stránce je Váš vzkaz , aby čtenáři napsali a tak jsem se rozhodla Vám napsat.
Kniha je přesně popsaná dějem dvou rodin, co život přináší,člověk se pobaví i zamyslí nad jejím obsahem. Vaše knihy vždy přečtu jak se říká na jedno nadechnutí je to moje odpočinková četba. Jsem ráda že píšete a pište dál Vaše knihy jsou mezi lidmi velmi oblíbené.
Kniha je velice přesně napsaná nejen na naši dobu současnou ,ale i minulou,nic se nezměnilo. Popis o životě dvou rodin je přesně popsán bez předsudků,stručně a srozumitelně.Ćlověk se zasměje a zamyslí některé momenty přímo zažil až se leknu jestli něco nepíšete o nás.
p.Hartl prosím Vás o pomoc. Chci napsat článek do novin o tom jak z chrámu sv.Víta udělali jednu velkou kasu.
vstup na hrad není Matyášovou branou, ale bokem kde nevíte jestli jdete na toalety nebo jestli nejdete do nějaké zapadlé uličky.
vstup do chrámu 250,-, ani kapka svěcené vody, za elektr.svíčku cca 100,- svítí jen hodinu , bedna na peníze ,aby lidi přispěli na varhany
Když se zeptáte na kard.Vlka kde má hrob nikdo neví je Vám doporučeno abyste si zaplatila průvodce. Když chceta vidět busty čtyř manželek Karla 4. ,P.Parléře atd neuvidíte nic pokud nezaplatíte. Navíc v chrámu je turniket jako když jdete do metra to je hnus. Projela jsem kus Evropy ale tohle nikde není

Vaše čtenářka Vladka

Lucie 24 května, 2020

Dobrý den Patriku,
Právě jsem dočetla “ Malý pražský erotikon“. Bylo to úžasné čtení! Dokázala jsem číst dlouho do noci. Těšila jsem se pokaždé na další možnost otevřít knížku a pokračovat ve čtení, což u mě není moc často, máme hodně dětí (6) a já se ještě dala na studia. A tak čtu hlavně skripta do školy…A toho času není moc. Už se těším až si přečtu další dvě knihy od Vás. Děkuji, že je píšete!

Jméno* 7 června, 2020

Přesně tak nejsem žádný knihomol,ale na tuto knihu jsem měla závislost.Dekuji moc za nádherný příběh plný citu emocí.Tesim se na další knihy,které budu hltat,podobně jako pořady,ve kterých jsem vás spatřila.Velice vás obdivuji a těším se s vámi.Uz se těším do kina na Prvok,Šampon Tečka a Karel. Děkuji Klára

Jana 1 května, 2020

Pane Hartle, děkuji za knížku Malý pražský erotikon! Jsem doma s bolavým kolenem, ze kterého mi dr.vytáhl vodu.. I když to bolí, tak alespoň jsem si konečně udělala čas si Vaši knížku, kterou jsem si koupila letos pod stromeček, přečíst. Jsem nadšená!! V noci jsem ji musela dočíst, nešlo to přestat.. 🙂 Román je krásný, dojemný a zároveň vtipný, erotický.. U knížky jsem se kolikrát smála a má 7letá dcera se divila čemu.. 🙂 Ale také jsem byla dojatá, např. u kapitoly, kdy Honza zemře.. to mi tekla i slza. Dnes, v půl 2. v noci, když jsem knížku dočítala jsem měla také výbuch smíchu.. – naštěstí se manžel vedle mě nevzbudil – to by bylo.. že jsem asi střelená.. se takhle smát u knížky.. .
Už se moc těším, až si koupím Vaši další!
Krásný Máj vám přeji!

Katka 29 dubna, 2020

Doteraz som si myslela, že najlepší český spisovateľ je M. Viewegh. To ako on píše, nikto neprekoná. Ale Malý pražský erotikon bol super. Výborný príbeh, dojemné scény, proste život so všetkým čo k tomu patrí.
Ďakujem za výbornú knihu. A teším sa na ďalšie.

Pavlína 26 dubna, 2020

Pane Hartl, sedím venku, je mi už trochu zima, ale právě jsem dočetla a moc Vám děkuji a ještě musím hned začerstva napsat. Naprosto dokonalý příběh. Myslím, že moc lidí porozumí. Někdy to tak prostě je a náhody a křižovatky a komplikace udělají ze života takovou knihu jako Vy jste stvořil. Nádherná, napínavá, přiznám se i k slzám. Jste skvělý. Ještě jednou díky a těším se na další díla, která jsem dostala k Vánocům. Samozřejmě Vaše díla. Z.P.

Adéla 24 dubna, 2020

Dobrý den, knížku jsem přečetla téměř bez odložení. Obdivuji Váš talent, jelikož by se z tohohle tématu dal napsat nudný a nezáživný příběh. Ale to Vy neumíte! Vaše knížka dokáže být napínavá celou dobu. Dokonce jsem si už myslela, že dárce spermatu pro Petru a Tomáše bude Cyril, přece jen je to dvojče a má stejné geny. Děkuji Vám a už se moc těším na další knížku. Adéla povahou Petra

Luboš 15 dubna, 2020

Dobrý den, Patriku. Jsem ročník 69, v mládí jsem hodně četl, ale co se objevil internet, nějak mi na knihy nezbývalo tolik času, kolik bych si přál. Poslední roky jsem pročítal jen pár módních severských detektivek a bestselerů, většinou na dovolených se špatným připojením ? . Na Vás jsem narazil náhodou před lety v zábavných TV show a ani nevím, jakou souhrou náhod jsem v těchto týdnech dostal pod ruce Vaše dvě knihy, Nejlepší víkend a Malý pražský erotikon. Po přečtení druhé jmenované, jsem se rozhodl navštívit Vaše stránky a tohle Vám napsat. Myslím, že to vypovídá cosi o tom, jak moc mě Vaše knihy potěšily a „nakoply“. Nezbývá mi, než se začíst do Prvok šampón tečka a Karel ? . Děkuji, Luboš.

Alena 13 dubna, 2020

Takovej cajdák, pane Hartl, ale takovej! Strašně dobře se to čte!!!

Barbora 6 dubna, 2020

Máme-li chuť, máme prej napsat… A já chuť mám! ? Nějak jsem Vašim knihám odolávala,např. když mi kolegyně nabízela k půjčení Vaši poslední knihu, tak jsem jen mávla rukou, tohle přece nečtu… Ale předevčírem jsem na Hartla dostala opravu chuť, říkám si dám mu šanci… Panejo! Moc díky za super příběh. Miluju, když se u knihy zasměju nahlas nebo mi zaslzí oči a sevře se mi na hrudi. Opravdu ??. Tak nashle u další knížky.

Michaela H. 31 března, 2020

Hezký den pane Hartle, tento týden jsem se již asi po páté, tedy od doby co jí vlastním, vrátila k Vaší knížce Malý pražský erotikon. Přestože některé její části znám již pomalu z paměti, opět jsem se smála a brečela tak, jak kdybych ji četla poprvé. Jak již někdo uvedl, smrt Bubliny byla pro mne velmi stresující částí příběhu. Celý příběh je velmi silný a tak uvěřitelný, skoro mám pocit, že jsem na „kafču“ s kámoškou a jsem jednou z hrdinek. Moc se těším na další Vaši knihu :-). Snad už brzy

ZDENĚK 22 března, 2020

Dobrý den Patriku,
Dnes sem dočetl , vaši knihu Malý pražský erotikon. Super odpočinkové čtení v současné době zvlášť .Jsem ročník 1968 , takže jsem zavzpomínal na léta, která se v knize odehrávají . Až nám opět otevřou knihovnu rád si opět zase některou z vašich knih přečtu .S pozdravem Zdeněk

Karel 18 března, 2020

Vážený Patriku, právě jsem přečetl Malý pražský erotikon a musím říci, že super partner na chvíle, kdy jsem na ostrově Malta bojoval s opatřením ohledně pandemie, abych se stihl vrátit ze studijní stáže . Moc mi kniha pomohla vydržet čekání na vytoužený let zpět domu. Moc díky, četl jsem od Vás 4 knihy a je to 🙂

Naďa 11 března, 2020

Nejsem žádný knihomol,ale druha Vaše kniha a naprosto dokonalé čtení! Čtivé,vtipne.. veliké díky ?
Ať se i nadále daří.Nada

Eva 10 března, 2020

Dobrý večer, pouštím si show Jana Krause a narazila jsem na Vás. Tam jste mě zaujal, že jsem o Vás mluvila s kolegyní a ta mi půjčila tuto knihu. Teď jsem jí dočetla a děkuji za ní. Jsem ročník 74 a vyvolalo to ve mně vzpomínky. Na dětství, dospívání, současnost. Kniha nejen rozesmála ale i poučila a donutila přemýšlet. Děkuji. Ať se Vám daří. Eva

Kamila 4 března, 2020

Milý Patriku,děkuji za Vaši úžasnou knihu,(KNIHY)která se četla jedním dechem.Moc Vám fandím,at se Vám daří jak v kruhu rodinném i pracovním .Více takových knih.Kniha mě rozesmála,ale i hodně ke konci dojala i slzičky byly-něco podobného jsem prožila a tak jsem se v ní hodně našla.Děkuji moc.Mnoho úspěchů,jste vynikající máte veliký dar!!!!!

Iveta 27 února, 2020

Patriku, právě jsem dočetla Vaši úžasnou a krásnou knihu, skvěle napsaná, zpříjemnila mi mnoho večerů, děkuji za ni. Během čtení jsem si na všechny osoby tolik zvykla, že mi bylo líto, že je konec a musím přiznat, že i slzička ukápla. Píšete skvěle, přečetla jsem zatím dvě Vaše knihy, dvě čekají, už se těším na další úžasné příběhy…

Veronika 25 února, 2020

Milý Patriku, díky Vám jsem konečně pochopila myšlení mužů ve spoustě životních situací. Jsem zato ráda a dost mi to pomohlo.

Petra 20 února, 2020

Tuhle knihu mi věnoval můj vytrvalý ženatý ctitel zřejmě se skrytým důvodem toho, aby mě motivoval k navázání hlubšího vztahu než jen krátce korespondenčního. Musím popravdě říct, že to byl velice promyšlený krok zacílený na devastaci mých morálních hodnot a nebýt jejich pevného nastavení, jistě by mne tato kniha k experimentům, které od toho očekával, svedla. Je úžasná 🙂 S lehkostí bytí vypráví príběhy, které nejsou ani v náznaku zaslepeny vulgární sexualitou, ale jejichž erotický náboj má svůj hluboký smysl… Děkuji, Patriku, za takové potěšení duše ……

Dasha 9 února, 2020

Dobrý den,
po dočteni této úžasné knihy jedním dechem se těším na další knihy z vaší řady. Již jsem četla Nejlepší vikend, taky úžasná. Jak píší předchozí komentující jste fakt vynikající spisovatel, který zaujme,rozesměje,rozbrečí. Můj 14lety syn, kterému jsem párkrát četla vtipné odstavce se také smál. Čtení strhujících příběhů hrdinů Vám nedovolí odložit tuto knihu, protože chcete vědět jak to dopadne. Přeji mnoho inspirací k psaní Vašich knih pro nás čtenáře. Děkuji

Šárka 6 února, 2020

Vážený Patriku, právě jsem dočetla, až je mi to líto:-)nejlepší kniha, jakou jsem od Vás četla!jak nemám ráda zimu, tak chvilky s erotikonem mi ji úžasně zpestřily:-))mooooc děkuji a ať se Vám daří!

jarmila 4 února, 2020

Váženy Patriku dostala se mi do rukou tato kniha kterou sem přečetla jedním dechem je to ze života a moc dobře napsaný, že člověk ju těžko odkladá již ted se těším na další vaše knihy .

Eva 3 února, 2020

Milý Patriku, dokázal jste vyvrátit moji domněnku, že na čtení nemám čas 🙂 protože kteroukoli Vaši knížku jsem začala číst, hledala jsem každou volnou chvilku, abych se zase dozvěděla, co se v ní dál přihodí. Čtení Vašich knih je opravdu příjemným zážitkem a únikem od každodenních starostí. Příběhy jsou lidské, sympatické, velmi vtipné i dojemné a na nic si nehrají. Nemůžu se dočkat dalšího příběhu, se kterým se nám, čtenářům, svěříte 🙂
Velké díky. Eva.

Dáša Femiaková 31 ledna, 2020

Vážený pane Hartl, právě jsem dočetla vaši knihu a moc se mi líbí jak píšete. Přečetla jsem ji jedním dechem, jen jedno vám musím vytknout, jak jste nechal udusit Bublinu v autě, když si její páníček užíval. To mě dostalo tak, že jsem celou noc nespala, to jste neměl. Vím že je to „jen pes“ a je to jen příběh, ale bylo mi jí tak moc líto. Mám tři pejsky a už jsem taky zažila dvakrát smrt milovaného pejska, ale je to vždy moc smutné a když to zaviní člověk, je to neodpustitelné. Jinak se mi vyše knihy líbí a pište dál. Hodně štěstí.
Dáša

Mareila 18 ledna, 2020

Já moc nečtu, vlastně vůbec ale k vánocům jsem dostala tuto knihu.
Jak jsem se do ní pustila tak jsem nemohla přestat.
Nejhorší pro mě bylo přečíst poslední kapitolu, protože vím že podruhé už to nebude takový excelentní, úžasný, napjatě uvolňující zážitek!
Brzo budu mít narozeniny a už mám přání, aby mi koupily všechny vaše knihy!
Dokonalost opravdu.

Alex 15 ledna, 2020

Knihu jsem precetla a musim jen chvalit! Pobavila, poucila , rozbrecela a odnesla me vlastni starosti nekam pryc! Dekuji za to i za bourlivy smich,ktery prisel v zaveru knihy! Prosim,neprestante psat! Alex.

Martina 12 ledna, 2020

Teď jsem dočetla. Smála se i brečela. Perfektní. Děkuji za zážitek.

Anna 10 ledna, 2020

Po roce obav z žánru, který nevím, proč bych měla číst, jsem otevřela loňský dárek k Vánocům, Malý pražský erotikon. A zjistila, že i v pracovním a rodinném shonu se dá knížka přečíst za čtyři dny, stačí jí na ulici nechat v ruce a číst i na tramvajové zastávce. Díky za to!

Andrea 3 ledna, 2020

Pane Hartle, Vase kniha je skvela. Moc me bavilo jeji cteni a tesim se na dalsi.

Majda 15 prosince, 2019

Dobrý den, Vaše knizka je proste úžasná, uz čtu 2 a nemůžu se jich vůbec nabažit a i tato nezklamala, mnoho lidí na mě při jejím čtení koukalo zvláštně (je mi 15) ale i to se dá. Celkově mám ráda vaš vkus pro psaní a tajně doufám že budou další knížky ?

Štěpánka Štěpánová 7 prosince, 2019

Vážený pane Hartle,
chtěla jsem toho tolik napsat,ale po přečtení komentářů se nechci opakovat . Nad Vaší knihou jsem se smála ,brečela ,měla dobrou náladu a hlavně jsem se v ní potkala. Je to má první kniha,kterou jsem od Vás přečetla a již se těším na další . Napsat knihu,která se čte lehce ,musela být dřina. Umíte krásně opsat život. Děkuji
Štěpánka

Magda 28 listopadu, 2019

Pěkný večer p. Hartle zrovna jsem dočetla Vaši knihu a musím říct,že jsem se už dlouho takto s chutí nezasmála pár minut před půlnocí. Ta masakrózní scéna setkání a šarvátky na hřbitově nad popsaným hrobem mě pobavila natolik, že to, jak se váš Erotikon skvělá kniha, vědí určitě i mí sousedé. Ještě jednou děkuji a přeji hodně tvůrci invence i do budoucna. A pozdravte od Ostravy celý váš divadelní ansámbl Studia DVA. Magdaléna

Hana 28 listopadu, 2019

Dobrý den Patriku,
k Vaší knize jsem se dostala až přes rozhovor s Pavlem Štruncem, kde jste se mi zalíbil jako člověk a začal jste mne zajímat. Zatím mám přečtenu jen tuto knihu a jsem moc ráda, že jsem Vás pro sebe objevila. Z příběhu čiší úžasná lidskost a porozumění pro každou bytost a její „slabosti“ a spolu s legrací je to nesmírně osvěžující koktejl, především v dnešní době. Moc Vám za to děkuji a pouštím se do další knihy 😉
Hana

Karin 27 listopadu, 2019

Milý pane spisovateli,

Děkuji Vám za tuhle skvělou knihu. Řekl mi o ní jeden můj známý, a hned po prvních pár větách jsem vklouzla do děje a nedokázala se od něj odtrhnout. Děj je skvěle napsaný, postavy jsou realistické a je snadné si je zamilovat a vcítit se do nich. U kapitoly, ve ktere zemřel Fido a reainkarnoval se do holoubátka a následně do žížaly, jsem plakala smíchy. To se Vám povedlo! Stejně tak vztah Petry a Tomáše… dostal jste mě a už se těším, až se zítra začtu do Vaší další knížky. Hodně štěstí v další tvorbě! Dostal jste mě! ?

NAĎA 27 listopadu, 2019

Něco tak milého, krásného, veselého a přesto smutného jsem dlouho nečetla. Jsem opravdu moc ráda, že jsem knížku pořídila do místní knihovny, v které *odpočívám* při shonu na rodičovské dovolené, a mohu tuto knížku šířit s upřimnou radostí dále mezi lidi. ?

Mirek 21 listopadu, 2019

Vážený pane Hartle,
předně děkuji, že jste mi v mých jedenašedesáti připomněl slovo „čuramedán“, jež jsem naposledy slyšel někdy na základce, ale nyní jsem je s gustem opět zařadil do svého slovníku. A kniha? Přece jen mám raději sevřenější formu, kde to autor občas vezme zkratkou, leč doba zase jednou přeje košatým románům. Pár zajímavých postřehů, které po pětatřiceti letech manželství dokážu ocenit. Každopádně při čtení téhle knihy jsem se ani chvíli nenudil, a víc si snad spisovatel od svého čtenáře ani nemůže přát. Buďte zdráv a stále vesel.

Ilona 2 listopadu, 2019

Dobrý den pane Hartle.Malý pražský erotikon jsem četla každou volnou chvíli! Opravdu napinavá, vzrušující, dojemná. Hodně štěstí do dalšího psaní.

Zuzka 30 října, 2019

Pane Hartle, právě jsem dočetla vaši knihu Malý pražský erotikon. Je to už druhá knížka od vás, kterou mám ve své knihovně a musím říct, že je skvělá. Píšete velmi čtivě a to tak, že člověk je napnutý, co se bude dít dál a nedokáže se od knížky odtrhnout. Moc mě bavíte. Píšete opravdu tak, jak ty věci v životě jsou a jak se dějí, naprosto bez obalu, a to je na vašich knihách to skvělé a co mě baví nejvíc.Kniha Nejlepší víkend byla taky báječná. Snad píšete další knížky, moc na ně těším.

Radka 29 října, 2019

Dobrý den Patriku,
díky za Vaše knížky. Malý pražský erotikon je po Nejlepším víkendu teprve druhou knihou, kterou jsem od Vás přečetla, ale o to víc se těším na ty další 🙂
Čtení Vašich knih je skvělý relax, zábava a člověk se těžko od knihy odtrhává.
Díky moc a těším se na Vaše další nové tituly.
Radka

Kristina F. 28 října, 2019

Děkuji! Malý pražský erotikon, 431 stran, jeden den čtení. Nešlo ho odložit. Teď mám o čem přemýšlet. K.

Lenka 18 října, 2019

Vážený Patriku, děkuji za tak báječné čtení! Opravdu lehké, milé, svěží, plné příběhu! 🙂 Máte velký DAR!!! Děkuji Vám, že se o něj s námi dělíte! 🙂
Přeju Vám spoustu skvělých podnětů pro další psaní a hodně zdraví!

Bára 16 října, 2019

Vážený pane Hartle, úžasná knížka. Moc za ni děkuji a těším se na další. Jen škoda, že nepíšete tak rychle, jak my čteme. Kniha za tři dny, kdo to pak má vydržet ?. Ať se Vám i nadále daři!

Přidat komentář
3 - 18