Knihy

Malý pražský erotikon

Tento příběh je určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví. Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.

Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji, než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama.

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.

Moje poznámka

Devět měsíců jsem seděl zavřený ve své kanceláři divadla a s radostí psal příběh postav, na které jsem už dlouho myslel a těšil se, že je budu moct představit čtenářům. Tato knížka je, jak patrno z názvu, příspěvkem k žánru erotické literatury. Ale zároveň se tomu žánru poměrně zásadně vymyká. Nesnažil jsem se o sexuálně dráždivý text. Chtěl jsem především vyprávět o lásce a její osudovosti. Jsem totiž vlastně romantik. Žádný dobrodružný erotoman. A tak jsem napsal takový domácí, rodinný erotikon. O erotice, ke které přistupujeme v domácích papučích. Vím, že to zní trochu směšně. Ale takové všechny pozoruhodné erotické příběhy podle mě jsou. Trochu směšné. A pokud jde o skutečnou lásku, i trochu smutné. Budu šťastný, pokud se čtenáři budou při čtení smát a zároveň si oblíbí postavy natolik, že je jejich příběh dojme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Renata 12 října, 2019

Milý pane Hartle,
zrovna jsem dočetla Vaši knihu při cestě autobusem a objevila Váš vzkaz na poslední straně, tak Vám píšu;). Všimla jsem si, ze ostatní cestující jsou rozmrzelí,neboť máme již hodinu zpoždění a venku je krásně.Mně to nevadí, protože jsem měla konečně dvě hodiny na čtení Vaší knihy, která je zábavná, vede k lehkému zamyšlení i má happy end;) a ty já ráda!Díky! ?

Jarka 10 října, 2019

Milý pane Hartle, vaši knihu jsem četla potají v práci, naštěstí, protože kdybych ji četla doma, tak do práce nedorazim, dokud ji nedoctu ?

Jiří Holpuch 26 září, 2019

Dobrý den, na konci knížky Malý pražský erotikon mi vhrkly slzy do očí. Ne nad šťastným shledánim Tomáše a Petry, na které jsem čekal už od první třetiny (možná proto jsem knihu přečetl za jeden a půl dne), ale smíchem nad nádherně vypointovanou závěrečnou scénkou při objednávání večeře v čínském bistru u paní Li. Děkuji.

Valerie Vocílková 20 září, 2019

Dobré odpoledne pane Hartle, zrovna jsem ji dočetla a jsem nadšená. Doprovázela mě při cestě do práce a nemohla jsem se od ní odtrhnout, nejen proto, že je vtipná, čtivá, ale protože byla tak autentická, úplně mi připomněla dobu, ve které jsem i já vyrůstala. Děkuji za úžasný čtenářský zážitek, umocněný ještě tím, že jsem Vás včera potkala. Škoda, že jsem neměla odvahu požádat o autogram :). Těším se na další Vaše knihy.
Valerie.V.

Jitka Havelkova 24 srpna, 2019

Malý pražský erotikon. Po dlouhý době peckózní knížka kterou jsem držela v ruce… Začnete číst a nedá vám to dokud ji nedoctete. Nebojím se nazvat dílo navykovym?? Jen víc dalších podobných a z rekreační čtenářky jsem opět čtenářkou aktivní ????

Ivana g. 22 srpna, 2019

Dobrý večer pane Hartle,
teď jsem dočetla Vaši knihu Malý pražský erotikon a musela jsem Vám napsat.
Jelikož čtu úplně jinak zaměřené knihy, tak jsem jen ze zvědavosti a na doporučení kamarádky, začala knihu číst. Paráda, už dlouho jsem takto odlehčenou knihu nečetla. Je skvělá, odreagovala jsem se od každodenní rutiny. Ještě teď se směju. Ty hlášky a celkový děj knížky je fakt osvěžující, má to šťávu. Děkuji. ?

Jméno* 18 srpna, 2019

Dobrý den, knížka Malý pražský erotikon je skvělá, stejně jako Okamžiky štěstí. Já knížky dlouho nečetla, ale ty Vaše Patriku ano. Moc Vám děkuju. Skvěle jsem se bavila.

Anna 16 srpna, 2019

Je pátek večer, po náročném pracovním týdnu mimo Prahu se vracím domů za přítelem, strašně se na něj těším- a mám hlad. A když já mám hlad…je to zlý. A pak se něco porouchá na zadním voze tramvaje a zasekneme se na zastávce na 5 minut…10 minut…20 minut…30 minut. Díky Vaší knize se to ale zdálo jako jedna minuta a domů jsem přišla s úsměvem na rtech, byť pozdě a hladová jako vlk. A to už je něco! Moc děkuji a těším se, až se pustím do další Vaší knihy.

Jana 15 srpna, 2019

Dobrý den,chci vám moc,moc poděkovat za úžasnou knížku,kterou jste napsal,sice mně to stálo i pár slz,ale po dlouhý době jsem fakt přečetla knížku,která mně pobavila i zaujala na 100%,doufám že už píšete něco nového,páč už mám od vás vše přečtené,krásné léto přeje Jana

Aja 10 srpna, 2019

Patriku, diky. 😉 Byly to dva bozi dny.

Petra Nováková 6 srpna, 2019

Dobrý den Patriku, právě jsem dočetla Váš úžasný erotikon, ktery jsem si chtěla už dlouho přečíst. Musím si říct, ze jsem nadšená, stáhla jsem to na jeden zátah, prostě jsem se nemohla odtrhnout, čekala jsem jak se bude děj vyvíjet, jak to vlastně dopadne. Děkuj za skvělý zážitek a teď.a mě čeká nejlepší vikend. Petra

Kristýna 2 srpna, 2019

Dobrý den Patriku!
K mému svátku jsem dostala Vaši knihu Malý pražský erotikon. Po první kapitole jsem jen seděla a ani nedutala ? … a pak už jsem se čtením nedokázala přestat! Příběhy všech postav jsou tak úžasně okořeněné a celou knihu jsem si představovala jak to vlastně dopadne… něco mě odrovnala k pláči a u některých pasáží jsem se dusila smíchy… a dojalo mě, že alespoň jeden osud dopadl tak jak jsem si přála ?.
Těd se chystám doplnit si knihovnu ,, Patrikem Hartlem” ?
Děkuji moc za Váš krásný humor a lehkost s jakou píšete o životě! Někdy jsem si musela říct, že by bylo hezké kdyby si partneři, milenci, manželé dokázali říct alespoň část toho co si opravdu myslí o lásce mezi sebou…
Krásný den přeje Kristýna

Katka 1 srpna, 2019

Milý Patriku,

děkuji Vám za Váš Malý pražský erotikon.
Ráda jsem poznala obyčejně neobyčejné osudy jednotlivých hrdinů – připadá mi teď, jako by to byli nějací známí..
Vylíčil jste to tak, jak to doopravdy v životech bývá, se vším všudy.. Moc mě to bavilo. Občas jsem až slzela smíchy – díky i za to ?
Podívám se teď ráda i na další Vaše knihy ?
Přeji Vám hezké léto.
Katka

Lucie 30 července, 2019

Erotikon mě úplné pohltil, skoro jsem se zapomněla koupat v moři a mazat opalovákem, jen abych postoupila v příběhu dál. Některé části mě šokovaly- jako smrt Honzy a Patricie, některé dost pobavily- posmrtný život pejsků:-)). Vzhledem k situování příběhu od dob hlubokého komunismu po dnes, měla jsem pocit že sleduju příběh alá seriál Vyprávěj a mám pocit, že nevím co bude dál, když už jsem dočetla a moji hrdinové se mnou již nesdíli další dny- opravdu pro mne zatím nejlepší kniha od Vás ( Prvoka jsem jediného nečetla- tak nevím ) – opravdu jsem se zamilovala:-)

Simona 28 července, 2019

Úžasná kniha.Dekuji?

Mirka 25 července, 2019

Milý Patriku,
chci Vám poděkovat za to, jak parádně píšete. Právě jsem dočetla Malý pražský erotikon. Ty tři ostatní už mám přečtené. Jsem do Vašich knížek úplně zblázněná. Líbí se mi Váš humor, je mi blízký. Těším se, až napíšete další knihu, snad to bude brzy :-). Přeji Vám hodně dobrých nápadů na nové příběhy. Mějte se moc krásně a prosím pište dál.
Vaše fanynka Mirka

Pavla 14 července, 2019

Milý Patriku, prvně jsem Vás viděla v šou Jana Krause a tam mi došlo jaký jste báječný humorista…určitě i manžel a režisér, ale to posoudí jiní..knížky jsem zatím přečetla pouze dvě, ale jsou úplně skvělé….půjčuji je dál a dělám tak radost nejen sobě, ale i ostatním, které mám ráda a oni si rádi přečtou něco snad i o sobě kamarádech nebo známých. všechno je cítit živočišností a napsáno vtipně a velice inteligentně tak, že se nikdo nemůže urazit, ale opravdu zamyslet nebo zasmát…škoda, že nemám talent jako vy…gratuluji a přeji nejen krásný život, ale i spoustu dalších skvělých knih…moc se už teď na ně těším…Pavla

Jana 7 července, 2019

Milý Patriku, Malý pražský erotikon jsem dostala k narozeninám od kolegyně z práce. Chvilku trvalo než jsem se dala do čtení, ale potom jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Od začátku do konce mě bavila a když mi potom stejná kolegyně nabídla k přečtení Prvoka neváhala jsem. Už si ani nepamatuji kdy naposledy jsem se při čtení tak bavila. Některé pasáže jsem předčítala manželovi na léhátku při dovolené a smáli jsme se oba. Moc vám děkuji za úžasné čtení. Kolegyně je vaše velká fanynka a já už mám domluvenou další knížku. Jste super ???moc moc děkuji ?

Martina Sovová 6 července, 2019

Ahoj Patriku
Ted jsem knihu dočetla.
Děkuji, za úžasný relax. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout! Hned si musím objednat od tebe další. A paradox je ten,že nejsem čtenář!!!
Protože mi většinou knížky nesedly, ale konečně v mých 40letech ses objevil Ty!?
Díky a hlavně PIŠ!!

Zuzana Kopasová 3 července, 2019

To byla tak skvělá knížka. Tak dojímavá,ale hlavně vzrušující. ? díky za ni.

Jana 25 června, 2019

Zdravím Vás Patriku! Dle názvu knížky jsem byla z počátku nedůvěřivá, ale nakonec mě čtivost i obsah mile překvapil a jak se píše na přebalu, knížka pobavila i dojala. A na konci mě příjemně překvapilo, že chcete od čtenářů zpětnou vazbu. Takže takto poprvé píši spisovateli, jaký na mě kniha udělala dojem. Jenom asi jednu negativní připomínku bych měla – na mě (40letá čtenářka) příliš mnoho vulgarit. Jinak moc čtivý román. Určitě si přečtu další vaše knížky. Děkuji a přeji mnoho inspirace do dalšího psaní.

Petra Kešnerová 24 června, 2019

Milý Patriku,
kniha se mi dostala do ruky na den mých 25 narozenin.
A můžu říct, že lepší knihu jsem nečetla. Zbývalo mi posledních 15 stránek knihy a tak moc jsem ji chtěla dočíst a zároveň nechtěla. Jen tak dál.

Hana 18 června, 2019

Milý pane Patriku, plně se ztotožňuji s poslední větou na zadní straně knihy, že: “ je to knížka, která vás rozesměje i dojme“. Ano jedním slovem je to kniha, výborná ! Určitě se někdy k ní vrátím zase. A děkuji! 🙂

Nikola Veselá 16 června, 2019

Zdravím, vaše kniha mě dostala, (hlavně Cyril mě hodně bavil ?) váš hůmor je mi velice blízký. Dokonce jsem podruhé v životě u knihy brečela ? Tato kniha má vše co od skvělého příběhu očekávám! Tleskám a s chutí jdu na vaše další tituly. Děkuji za krásné pauzy na zahradě, když synátor usnul a už teď se děsím jeho puberty ?

Evženie 12 června, 2019

Dobrý den, pane Hartle. Dočetla jsem Vaši knihu, Malý pražský erotikon. Je mi líto, že už je konec. S postavami jsem se skamarádila a budou mi chybět. Až na kapitolu jak se pes znovu narodil jako pták, super. Ale proč ne a kdož ví? Nevíme všechno. Odkud jste prosím, čerpal materiál k jednotlivým postavám? Jsou některé skutečné? Myslím že jo. Asi se neznaly. Určitě budu o jednotlivých postavách ještě nějaký čas přemýšlet. Kniha se mi moc líbila, doporučuji přečíst.

petr vařák 5 června, 2019

diky. kniha je fajn a každý se tam najde. takže mám darek pro sestru.:)

Jana Setinska 26 května, 2019

Vážený pane spisovateli, právě jsem dočetla Vaši knihu Malý pražský erotikon. Děkuji moc za krásné počtení ze života. Mějte se krásně. Jana

Lucie 23 května, 2019

Dobrý den pane Hartle.
Srdečně Vás zdravím ze Vsetína :o))
Včera jsem dočetla erotikon….. Všechna superlativa jsou málo – prostě fakt úplně „žúžasné“!
Moc se mi líbí Vaše výzva, abychom Vám napsali, kdo máme tu potřebu.

Udivilo mne, že je možné vydat knihu s použitím TAKOVÝCH SLOV, ale dnes je nakonec možné všechno, tak proč ne. JÁ s tím žádný problém nemám, jen by mě nenapadlo, že s tím nemá problém ani vydavatel :o)
Když jsem si Malý pražský erotikon od své sestry půjčovala, zarazila mne tloušťka knihy. Jsem si říkala, že to istě ani nepřečtu, ale že zkusím nahlédnout, jak ten Hartl píše…. Tak tlustou knihu jsem ještě nikdy nepřečetla a už vůbec ne tak rychle. Čte se to samo! Jste fakt borec!!!! Přemýšlím ale, jaké to je, nosit v hlavě takovou spoustu myšlenek a dějů, které potřebujete dát na papír, respektive do PC…. Já vždy toužila napsat knihu, ale neumím si představit dát dohromady tolik souvislostí. Zatím zůstává jen u té touhy.

Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a těším se na čtení Vašich ostatních knih.
Mějte se krásně.
S díky čtenářka Lucie Děcká Grellnethová.

Jana 16 května, 2019

Dobry den,Patriku,dekuji za krasny čtenářsky zažitek.Váš poslední dovětek v obsahu knihy-Je to knížka,která vas rozesměje i dojme,je naprosto pravdiva :)Těším se na další čtenářské zážitky od vás.S pozdravem,Jana

Alena 11 května, 2019

Dobrý večer Patriku,
právě jsem dočetla Vaši knihu,ktera se četla skoro sama.To je přesně ten typ knihy,kterou mám ráda a pobavim se u ni.
Jediné,co mě napadlo je,že partneři,kteří přesně „vědí,co říct“ nebo „vědí,že právě teď nemají říkat nic“ existují jen v knihách a ve filmech.
Dekuji za super čtení a určitě se zase poohlednu po další knížce 🙂

Veronika 9 května, 2019

Děkuji vám za tuto knihu! Procestovala jsem Česko včetně Prahy, kde jsem byla sedm let, a nakonec se usadila v malém městě. Založila zde rodinu. Praha mi strašně chybí a zároveň se bojím stereotypu, který mi malé město podbízí. V této knize jsem našla to, co mi v životě momentálně chybí. Kniha mi nalila šťávu do žil a já se cítím po jejím čtení plná energie bořit tu dennodenní rutinu. Číst si nevšední příběhy lidí z milované Prahy a Sparty… prostě paráda!

Jindra48 7 května, 2019

Tak jsem dočetla Malý pražský erotikon
Při čtení jsem se vůbec nenudila. Ani mi nevadil ten slovník u Vás se to snese.G

Mám i další knihy a všechny se mi líbily. Diky a těším se na další.

Gabriela 5 května, 2019

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Kdykoli jsem měla volnou chvíli, tak jsem četla. Zajímavé jak sex a vše okolo něho rok co rok postupuje do vyšší úrovně a různé pohledy na něho. Já sama jsem se našla v postavě Táni.
Děkuji za příjemné čtení ??

Klára 14 dubna, 2019

Krásné čtení,od kterého se mi opravdu těžce odtrhávalo..a hlavně „nereálné dění v reálném čase“,jestli mi rozumíte?..super..
Děkuju

Sandra 5 dubna, 2019

Milý Patriku, naprosto skvělá kniha. Dost jsem se i pobavila a tohle co jste napsal je realita.
Moc hezky se čte a skládam Vám poklonu.
Jen tak dál. Děkuji za skvělý zážitek.

Katka 30 března, 2019

Dobry den Patriku,

svou prvni Vasi knihu jsem si vzala jako cteni na dovolenou, kde jsem potrebovala vypnout a byt jen sama se sebou. Knihu jsem si musela setrit, protoze jsem vedela, ze jakmile doctu, budou mi postavy nesmirne chybet. A taky ze jo. V prubehu cteni se vystridalo spousty emoci. Kdyz jsem o ni vypravela kamaradce, popsala jsem ji jako neuveritelne poutavy a dojemny pribeh nekolika lidi, kteri si ziji sve (ne)obycejne zivoty, ve kterych se casto poznavam, nebo bych se poznavat chtela. Slzy smichu stridaly slzy dojeti. Nikdy jsem necetla nic podobneho. Tak skutecneho. Vic takovych knih prosim. Vas humor je jedinecny a me velice blizky. Ihned po priletu domu jsem si koupila dalsi Vasi knihu a uz ted bezpecne vim, ze budete jediny autor v me knihovne, ktery bude mit pohromade celou tvorbu a kazde sve dilo. Dekuji za Vase knihy.

Helena 28 března, 2019

Dobrý den. Koupila jsem sobě a mamce k Vánocům Vaši knihu.. ( Malý pražský erotikon )
Viděli jsme Vás v nějakém pořadu a říkaly jsme si ,,co je to za týpka?,,
Pobavil jste nás a Váš smích je velmi nakažlivý 🙂
A tak mě následně napadlo koupit knížku a poznat ,,co ve Vás je.,,
A mohu Vám říci,že jste mě překvapil velice!!!
Tak čtivou knihu jsem dlouho nečetla,respektive nikdy.
Čtení provázely výbuchy smíchu,ale musela jsem se krotit,jelikož jsem si četla,když mi usnula dcera a já měla chvíli pro sebe- Dceru mám nemanželskou,tudíž jsem se v knize i dost našla…
No,půjdu pro knihu další,respektive,budu si nějakou další přát až budu mít svátek,či narozeniny..
Děkuji, že jsem se díky Vám mohla zasmát,zamyslet….
Fakt mi bylo při čtení moc prima.
A tak Vám přeji spoustu dalších úspěchů,mnoho zdravíčka,štěstíčka a lásky.
Posílám pozdrav z východních Čech
Mějte se krásně a opatrujte se.
S pozdravem Helena

Hana Bezdíčková 26 března, 2019

Tak pane Hartle, píši, protože mám chuť vám napsat, jak uvádíte na konci svého erotikonu. Knížku jsem zhltla na jeden zátah, sice mně párkrát spadla přímo na hlavu, jak jsem nemohla přestat ani v noci, ale dobrý. Je to teprve druhá, kterou od vás mám, ale to brzy napravím. Bavíte mě. Moc. Přeji úspěšné psaní. Zdraví HB

Marie Karasová 21 března, 2019

Vážený pane spisovateli, děkuji vám za krásné příběhy vašich postav. Kniha se mi moc líbila až mě dojala. Už se těším až si přečtu zase něco od vás jen tak dál.Zdraví vás M.Karasová3

Zdenka W. 17 března, 2019

Vážený pane Hartle, Vaše knihy jsou opravdu skvělé. Prvok, Šampon, Tečka a Karel jsem zhltla za jedno odpoledne. Malý pražský erotikon jsem přečetla během dvou dnů, téměř na jeden zátah 🙂 kniha mě opět vtáhla do děje, a já se nemohla odtrhnout. Píšete opravdu poutavě, vše co se postavám děje s nimi prožívám. Už dlouho jsem si čtení knihy tak neužila. Umíte ve čtenáři probudit ty pravé emoce, smích a slzy se často střídají. Za to Vám velmi děkuji. Vaše čtenářka Zdeňka.

Jarmila 10 března, 2019

Milý pán Hartl, dočítala som Vašu druhú knihu MPE a hoci som sa tešila na začiatku, ako si skvelo počítam, keď má toľko strán, prečítala som ju veľmi rýchlo, lebo som sa od nej nevedela odtrhnúť. Teším sa už na ďalšie čítanie od Vás a prajem Vám veľa inšpirácie do ďalších knižných titulov. Som nadšená a sklamaná zároveň, že som knihu už prečítala. Vaše knihy sú super, majú všetko, čo treba. Výborné zápletky, zaujímavé postavy, napínavý dej, vtipné situácie….Pokračujte aj ďalej, my, Vaši priaznivci to oceníme.

Lenka 2 března, 2019

Dobrý večer pane Hartle,chtěla bych Vám poděkovat za krásné chvíle při čtení knihy,,Malý pražský erotikon“.Jsem ročník 1963 a přesto jsem byla nadšená při čtení tak zajímavého,poutavého a uvěřitelného příběhu,který jste napsal.Moc Vám přeji mnoho dalších úžasných nápadů a námětů pro spokojené čtenáře.

Iva Labudová 24 února, 2019

Zdravim Patriku,
prave jsem docetla posledni z Vasich knih a mrzi me, ze nemam co cist. Zacala jsem nejnovejsi a skoncila nejstarsi, mimochodem vsechny behem dvou mesicu.
I kdyz jsem rada, ze jsem se v zadne z postav nenasla, vsechny knihy jsou skvelym unikem z reality? jen tak dal a dalsi knihu, prosim?

Soňa 24 února, 2019

Zdravim Vás Patriku, a zároveň děkuji za knihu, ve které jsem našla vše, naprosto VŠE ???
Jen díky času to nebylo jedním dechem, ale na třikrát… super početní, v pořadí druhá knížka ?? Třetí přede mnou ?
Pište dál, prosím ??

Hezký den, Soňa

Draha 16 února, 2019

Vážený pane. Vaše kniha úžasná. Jsem ročník 57 a příběhy z Malého pražského erotikonu mne velice oslovily. Přeji vám plodnou tvorbu a těším se na ni. Draha

JIpik 14 února, 2019

Milý patrikuhartl.cz,
Dočetla jsem Vaší knížku Malý pražský erotikon. Ps. Jsem na jarňáčích s P.Z.kama (parchanti zasraný) V Egyptě. A je to bomba, Egypt, už pro mě bude vždycky napojený na fekální výjevy spojené s vanou. Výborné čtení, osvěžující. P.s.“Seru na Halinu“ jste můj nej!

Milada 13 února, 2019

Patriku,
dočetla jsem Vaši knihu Malý pražský erotikon. Chtěla bych Vám vyjádřit, co možná nejupřímnější poklonu, za Vámi sepsané dílo. Již dlouho jsem se tak upřímně nevžila do Vámi popisovaných postav. Je mi něco málo pře čtyřicet (skoro více než polovinu) a velmi si cením, že jste naprosto famózně uchopil témama, která se čtyřicátníků bytostně dotýkají. Jsem pro Vás jistě neznámá a pravděbodobně tuctová čtenářka, nicméně děkuji osudu, že jste se rozhodl témata Vaší knihy tak lidsky a trefně zpracovat. Pro mě jste člověk, který opravdu dokáže napsat úžasně věrné příběhy či prožitky zúčastněných postav, se kterými je velmi snadné, se identifikovat. Po shlédnutí pár rozhovorů na youtube, jsem nabyla dojmu, že jste duše na správném místě i v čase. Jsem moc ráda, že dokážete uchopit téma a tak lidsky, a otevřeně o něm provést zpověď tak upřímnou a krásnou.
S upřímným poděkováním
Vaše čtenářka
Milada

Ivana T. 12 února, 2019

Milý Patriku, při čtení knihy jsem se náramně bavila, byla skvělá. V závěru jsem doufala, že se Petře a Tomášovi podaří stvořit potomka.
Kniha mi připomínala Páralův rukopis.

Petra Michalikova 29 ledna, 2019

Dekuji, dekuji,dekuji….dlouho jsem necetla knihu, u ktere bych se v jedne chvili popadala smichy za bricho a v druhe temer brecela nad propletenym osudem postav a k tomu si prehravala v hlave vlastni zivot. Jezisek se opravdu trefil pri vybírání darku. A preji spoustu dalsich tak skvelych knih.

Veronika Opltová 27 ledna, 2019

Vážený pane Hartl, bylo to, bylo to. No prostě, jsem nasr…., ze už jsem to docetla. Chtěla bych číst ještě, alespoň 14 dni…. Pecka

Přidat komentář
4 - 18