Knihy

Gazely

Toto je příběh bouřlivého týdne tří nejlepších kamarádek, které kdysi chodily do třídy s Prvokem, Šampónem, Tečkou a Karlem.

Šárka v pondělí oslaví narozeniny, večer ztratí mobil a v úterý se jí kvůli tomu otřese život v základech. Karolína ve středu přivítá doma svého manžela, se kterým rok nežila a musí se to znovu začít učit. A Helena během pátku konečně uvěří, že by mohla zapomenout na rozvod a znovu se zamilovat. Události těchto všedních dní je vrhnou do takových turbulencí, že ani jedna z nich večer před víkendem netuší, jak bude její život vypadat v neděli.

Je to román o radostech, které nejde prožít bez odvahy, o nekonečném boji o rodinnou harmonii a o náctiletých snech, kvůli kterým je třeba riskovat.

Užijte si tu jízdu s Gazelami! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Katerina Indrakova 24 listopadu, 2023

Vazeny pane Hartle, po delsi dobe ctu Vasi knihu – presne Gazely. Jsem neprijemne prekvapena mirou vulgarity v textu. Je to hnusne a pokud si myslite, ze je to normalni, tak neni. Nebudu knizku nikomu doporucovat a hodim ji do sberneho odpadu – konkretne do modre popelnice. A to jsem se tesila, ze se dobre pobavim a pekne si poctu. Ani jedno z toho.

Zdeněk 18 listopadu, 2023

Rád čtu Vaše knihy, ale bohužel nelze koupit jako e-knihu. Proč?

Patrik Hartl 23 listopadu, 2023

Je mi líto, pokud vás zklamu, ale já knihy v elektronické podobě nevydávám. Mám strašně rád vůni papíru a listování v příběhu. 🙂

Mirka 23 října, 2023

Pane Hartle, kniha je skvělá… Děkuji …

Přidat komentář
1 - 1