Události

ČESKÝ BESTSELLER 2014

Na knižním veletrhu Svět knihy Praha dostal MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON hlavní cenu Český bestseller 2014 pro nejprodávanější českou románovou novinku. Děkuju moc, drazí čtenáři! Já mám takovou radost!
Více

PO TÝDNU NOVÝ DOTISK!

20. 11. 2014 – Vážení čtenáři! Díky vašemu zájmu objednáváme již týden po křtu knihy MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON dotisk, který zdvojnásobuje původní náklad. Moc vám děkuju za velmi příjemné starosti s tím spojené a doufám, že vás knížka nezklame!
Více

KŘEST ROMÁNU MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON

10. 11. 2014 proběhl v pražském klubu Jazz Dock křest románu MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON. Knihu pokřitla Ivana Chýlková společně s Martinem Hofmannem. Je již k dostání ve všech knihkupectvích.
Více

OTEVŘENÍ DIVADLA

18. 9. 2013 otevíráme premiérou mé komedie Hlava v písku novou metropolitní scénu na Václavském náměstí v Praze – divadlo Studio DVA. Více informací naleznete na www.studiodva.cz Těším se na setkání s Vámi v našem novém divadle!
Více

PŘIPRAVUJEME DOTISK

14. 6. 2013 – Vzhledem k tomu, že veškerý náklad knížky PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL už byl distributory rozebrán, připravuje vydavatelství Bourdon její dotisk. Moc děkuji všem čtenářům za zájem o knížku!
Více

KŘEST KNIHY PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL

V úterý 6. 3. 2012 proběhl křest knihy PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL v klubu Jazz Dock v Praze na Vltavě. Knihu pokřtili Eva Holubová a Kryštof Hádek. Jako speciální host křestu vystoupila kapela Davida Krause.
Více

Nebuď sráč!

Nebuď sráč! Když jsem psal o úkolech, které si vzájemně Prvok, Šampón, Tečka a Karel zadají, aby si nepřipadali jako sráči, napadlo mě, jestli bych je taky dokázal splnit. Byla to přirozená reakce. Myšlenka, která mě musela napadnout. A když už mě napadla, nešlo se jí zbavit. A tak jsem se aspoň prostřednictvím částečné modifikace…
Více