Nebuď sráč

Když jsem psal o úkolech, které si vzájemně Prvok, Šampón, Tečka a Karel zadají, aby si nepřipadali jako sráči, napadlo mě, jestli bych je taky dokázal splnit. Byla to přirozená reakce. Myšlenka, která mě musela napadnout. A když už mě napadla, nešlo se jí zbavit. A tak jsem se aspoň prostřednictvím částečné modifikace prvního úkolu jejich hry rozhodl zjistit, jestli nejsem sráč. Hrozilo sice, že se akorát ztrapním a že ten můj nápad vyzní jako naprostá pitomost, kterou navíc bude spousta lidí považovat za křečovitý pokus o propagaci knížky, ale to pro mě přestalo být důležité. Mnohem důležitější bylo, že jsem měl příležitost se nakopnout a probrat z pozvolného stárnutí, které člověka postupně čím dál víc nutí dělat výhradně rozumná a užitečná rozhodnutí. Přiznávám, chtěl jsem si prostě dokázat, že nejsem srab. A že nepíšu o něčem, čeho bych sám nebyl schopen. A tak jsem se rozhodl přeběhnout nahý Staroměstské náměstí. Uvědomuju si, že to zní nablble, ale mně to nablblé nepřipadalo. Naopak to bylo nečekaně euforické osvobozující dobrodružství.

Protože by mě mrzelo, kdyby si někdo myslel, že jsem se rozhodl běžet kvůli nějaké hysterické propagaci, nikde jsem o tom aktivně při prezentaci knížky nemluvil. Ten běh měl význam jen pro mě samotného. A zveřejňuju ho na tomto webu především proto, že mě zajímá, jestli se ke mně někdo přidá a odhodlá se na základě příběhu knížky taky něco podobného zkusit. Možná jen tak z hecu nebo třeba taky proto, aby nějak čelil normativnímu stárnutí. Prostě by mě těšilo, kdybych věděl, že i někdo jiný cítí a uvažuje jako já. Pokud má některý ze čtenářů (nebo klidně i některá ze čtenářek) chuť ten osvobozující úkol taky splnit, srdečně to doporučuju! Stojí to rozhodně za to! Pokud se vám to podaří, PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL vám pošlou certifikát, že nejste sráč (sračka).

Pravidla hry

Kdo má zájem o certifikát, že není sráč (sračka), měl by se vysvléct donaha a přeběhnout v denní dobu rušné náměstí nebo ulici ve městě, kde žije. Pokud je zájemce o certifikát z vesnice, může plnit úkol i na návsi, ovšem pouze za předpokladu, že je tam nějaké větší srocení lidí (například dožínky nebo jarmark). Při běhu může mít člověk na sobě pouze boty, jinak musí být zcela nahý. Je dovoleno rukama si zakrývat přirození. Běh je zapotřebí natočit na mobil nebo kameru. Při natáčení běhu a organizaci celé akce je povolena asistence kamarádů. Kdo zveřejní záznam svého běhu (s uvedením křestního jména, místa běhu a data) na YOUTUBE, získá certifikát a jeho záznam bude připojen k tomu mému. Certifikát platí trvale a opravňuje majitele k doživotnímu členství v klubu NEsráčů. Přeju hodně zdaru!

Chceš se stát členem klubu?

Umísti své video na Youtube.cz a pošli mi odkaz. Podívám se na tvé video
a ozvu se ti, zda jsi splnil pravidla a stáváš se členem klubu. Díky.

Členové klubu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pipinanacestách 30 července, 2018

Musím poděkovat, Malý pražský erotikon mě provázel mou týdenní dovolenou s rodinou a extrémně přispěl k pohodě a relaxu. Chvílema jsem se nemohla vzdát čtění do noci, ale na dovolené to jde dospat. Konečně mi po delší době vyplnula hlava a místo brouzdání po social media jsem se skvěle odpoutala s touhle knížkou. Přispěl tomu i fakt, že jsem vyrůstala na Praze 6 na Hanspaulce a na Babě měla spoustu přátel a trávila čas. Těším se na další – chci přečíst všechny. Díky M.

Rúžena 17 ledna, 2019

Na konci knihy Malý pražský erotikon byla poznámka, že je Vám možno napsat / škoda, že ta možnost není u všech žijících spisovatelú/.
Tak tedy: konečně na mne přišla v knihovně řada a já se dostala k Vaší první knize, na kterou jsem byla moc zvědavá, protože jste velmi sympatický chlapík. A opravdu umíte- klobouk dolů. Líbila by se mi ovšem o něco víc, kdyby obsahovala poněkud méně vulgarizmů.
Jsou samozřejmě situace, které je přímo vyžadují, ale čeho je moc, toho je příliš. Připomíná mi to, jako když skoro v každém filmu se nám musí ukázat močící chlap. Nevím, kdo přišel na to, že snad film bude zajímavější či snad divácky přitažlivější.Opak je pravdou.Škoda, že u Vás mi to přijde stejné.Ale přesto- klobouk dolů. Těším se na další titul, ke kterému se dostanu. Knihy už bohužel kupovat nemohu, protože je jich moc doma, na chatě, dokonce v garáži a bolí mě srdce, když je vidím i u popelnic. Růžena

Marcela 27 července, 2018

Jsem Vaše čtenářka.. zatím začátečnice a musim říct, že děkuju! Adéla a její rady ohledně smyslu života Petře („vyser se na ten svůj hyperaktivní mozek a normálně vegetuj“) mi pomohla vic něž všechny motivační a psychologický moudra. A že jich bylo! První doporučená knížka mě opravdu nejen pobavila ale hodně i dojmula a jedu rozhodně dál :)) Skvělý!!!!

Pavla 26 července, 2018

Patriku!
Chtěla jsem jen poděkovat!!!

Po dvou vašich knihách,….jste rázem můj nejoblibenější spisovatel!

Čtivé, vtipné, neočekávané, dojemné… lidské!
Ještě jednou DĚKUJI

Pavla

Zuza 3 července, 2018

Ahoj, do měsíce jsem je přečetla všechny. Čekám na další. Jednoduché, výstižné, svižné, relax, chuť to prožít, a nebo taky raději ne. Super. Obyčejně moc nečtu, spousta jiných povinností, chutí, akcí. Prázdniny mi dají volnost. Rychle další 😉 Díky, Z.

Jana 26 června, 2018

Patriku, první Vaši knihu – Malý pražský erotikon – jsem si koupila ve Studiu Dva pod vlivem Vašeho záskoku Anny Šiškové ve hře Čtyři sestry. Nejdřív jsem se vyděsila, že se budete na jevišti smát, ale po deseti minutách holt místo Aničky byla na jevišti taková trošku divná ženská a představení jelo jak dráha. Knížku jsem zhltla a okamžitě se pídila po dalších. Vracím se k nim a jsem ráda, že jsem porušila pravidlo Nekupovat knížky, protože je už nemám kam dávat.
Přeji Vám, ať se daří.

Andrea 23 června, 2018

Zdravím Patriku, dostala se mi náhodou do ruky Vaše kniha – Malý pražský erotikon, trochu jsem se toho bála, co mne čeká, byla jsem na Vás zvědavá, slyšela jsem o Vás, ale do dnes nic nečetla, a protože jsem byla nemocná a měla jsem na čtení dost času, rovnou jsem se zakousla a něco takového jsem opravdu nečekala. Prožila jsem za den a noc s Vašimi hrdiny jejich celý život. Moc Vám děkuji za úžasné lidské naplnění duše. KRÁSA. Těším se na ostatní.

Iva 18 června, 2018

Wau. Tak tohle jsem nečekala, když jsem si kupovala Vaši knihu. Hned jdu shánět další. Pište, pište dál!! Jste skvělý.

tomáš 15 června, 2018

Servus Patriku (děsný jméno), dvě maličkosti mi kazí velmi příjemné chvíle s vašimi knihami:
1) všichni kojenci a batolata šišlaj úplně stejně (do háje zelenýho, tady zapojit invenci je doprkýnka
triviální – prcek neschopný vyslovit k – babičta petla rohlíčty
– prcek dtto t – jeli jsme s kákou akobusem
2) výraz krasava – díky za novověkého Dobrovského Jungmanna, ale vopravdu to tahá za uši!
Jó, taková krasavice inteligentní, to je jiný kafe! A kdyby ten novotvar použit decentně 2-3x,
ale to nadužívání….

Krásný den a sorry za mou dávku žluče:-)

Tomáš

Stefan 20 května, 2018

Dobrý den pane Hartle,
jsem nemec, ale přečetl jsem v některých mesicich Vaše tři knihy – jsou skvělý všichny. Kdybych mate zajmavost výdavat edice v němčině, nabizím se jako překladatel

Edita 13 května, 2018

Dobrý den! Pane Hartle, právě jsem dočetla Malý pražský erotikon a můžu říct, že jsem to četla jedním dechem. Jenom chci říct, že jsem se teda až tak moc u toho nechechtala, ale hezky jsem si pobrečela (koneckonců šedesátka se blíží a já začínám asi senilnět). Jdu si sehnat další Vaše knížky a moc se na ně těším. Děkuji za to, že tak krásně píšete a i za Váš úžasný smích. 🙂

Eva 2 května, 2018

Vážený pane Hartl, právě jsem dočetla vaši knihu Malý pražský erotikon a jsem z ní nadšená – je to super kniha. Četla jsem ji jedním dechem a bylo pro mě těžké ji odložit, když nebyl čas číst. Koupila jsem i další dvě vaše knihy, ale ty musejí počkat na dovolenou, neměla bych co číst. Ať se vám i nadále daří psát tak bezvadné knihy a přeji co nejvíce nadšených čtenářů.

Marcela 25 dubna, 2018

Mistře!!!!Děkuji moc za Vaše knížky, věřte, že jsem pilná čtenářka, ale po takové literatuře běžně nesahám, tak jsem měla kliku, přečetla jsem Erotikon a zatím Prvoka a spol., ostatní seženu a těším se, je to báječný pohled na život a věřím, že takový je a důležité je jak jste to napsal a podal s nesmírným humorem a optimismem….díky, díky. Přeji Vám ať se vám daří jak v pracovním, tak osobním životě, Marcela

Ludmila 23 dubna, 2018

Dobré ráno Patriku, moc Vám děkuji za Vaše knihy, přečetla jsem je dokonce třikrát:-) Mám totiž čas, neboť jsem minulý rok v srpnu, pod tíhou přepracovanosti, zkolabovala, už osmý měsíc se z toho dostávám a Vaše knihy jsou pro mě ten nej… lék. Mějte se krásně a přeji hodně nápadů a hlavně zdraví. Vaše nová fanynka Liduš

Patrik Hartl 24 dubna, 2018

děkuju za zprávu 🙂 potěšila jste mě! držte se!!!!!!

Ludmila 9 května, 2018

Děkuji za odpověď a za Vaši další knihu Okamžiky štěstí, v pondělí mi dorazila poštou a už ji dva dny užívám jako lék.
Hodně zdraví Liduš

Lucie 17 března, 2018

Patriku,takhle mě dlouho nikdo nebavil,během půl roku jsem přečetla všechny Vaše knihy,a už se nemohu dočkat nové.. Vy mě bavíte od začátku do konce..? ať se Vám stále daří

Marta van Leeuwenova 4 března, 2018

Dnes jsem měla to štěstí, že jste v divadle- nejspíš i nepřipraveně „alternoval“ chybějící herečku, aby se nemuselo zrušit představení…Tušila jsem, že to bude nevšední zážitek, vidět a slyšet autora hry hrát ženskou roli se scénářem v ruce…a nezklamal jste! Chvílemi jsme neslyšeli pro neutuchající smích dialogy a tento nevšední zážitek si užívali i samotní herci v Dovolené na Jadranu ….Takže klobouk dolů, jste skvělý a možná by se z toho mohlo stát častější překvapení a zpestření divadla pro nás hosty:))

Simona 28 února, 2018

V jednom časopise jsem si přečetla úryvek knihy Okamžiky štěstí a bylo mi hned jasné,že „Ježíška“poprosím o všechny vaše knihy.Je konec února a mám je shltnutý/kdybych nemusela do práce -ještě dřív 🙂 /.Jste úžasný lidský spisovatel,při čtení Vašich knih se směju,ba přímo tlemím a vzápětí mám v očích slzy dojetí.DÍKY

Jolca 20 února, 2018

Mily Patriku,
chtela bych vam moc podekovat za vase vsechny knihy, diky kterym jsem „prezila“nejhorsi zivotni obdobi – s moji rocni dcerkou jsem byla tri tydny hospitalizovana na Motole…bylo to silene,nocni mura vsech rodicu….ctenim vasich knizek se to vse stalo „snesitelnejsi“….nakonec vse dobre dopadlo….mimochodem knihy jsem nahodou koupila v nemocnicnim obchudku. Jeste jednou dekuji a preji vam do zivota jen to nejlepsi.

ZDENA 13 února, 2018

Všechno kolem mě se zastavilo a já jenom četla……… Malý pražský erotikon
Od této chvíle mám oblíbeného autora!
Na polici mi leží Okamžiky štěstí…… musím vyprat, vyžehlit, uvařit …..
Děkuji moc!

Pavla 5 února, 2018

Dobrý den Patriku,
zdravím Vás z Vidnavy. Vše, co bych chtěla napsat, už napsali ti přede mnou. Stejně jako oni jsem toužila, aby kniha neskončila a zároveň se od ní nedokázala odtrhnout. Vaše knihy dokáží vtáhnou do děje takovým způsobem, že žijeme s protagonisty jejich životy, máme podobné pocity. Byly to krásné „čtecí“ chvíle, moc děkuji.
P.S. Ještě se necítím na členství v klubu Nebuď sráč, ale máte můj obdiv :-).

RENATA 3 února, 2018

Dobrý den Patriku, viděla jsem vaše „Líbánky na Jadranu“ a musím říct, že je to úžasné představení. Chechtala jsem se tak, že jsem myslela, že to nepřežiju 🙂 Divadlo jsem opouštěla jako jedna rozmazaná čmouha 🙂 Moc děkuji, že nás bavíte. To je dar! Přemýšlela jsem, že jste jistě musel v létě odposlouchávat české dovolenkáře u moře, že? Tak typické věty jste vložil do úst paní Holubové a pana Klepla, že to bylo senzační. Navíc jejich herecké podání nemá konkurenci, jejich hraní je tak přirozené. Pokud tedy můžete tlumočte moje obrovské díky i jim! Smekám a těším se na cokoliv dalšího od vás (a že už jsem jistě víc jak polovinu vašich divadelních věcí viděla). Krásný víkend přeje Renata

Radka 31 ledna, 2018

Dobrý den, pane Hartle,
nejsem z těch lidí, kteří pořád něco čtou, ale když jsem po přečtení Vaší první knihy pod stromečkem objevila Vaše další dvě knihy, tušila jsem, že nastává doba, kdy nějaké „neodkladné“ běžné domácí práce půjdou stranou. Rodina se občas divila, že odpoledne sedím – ležím s Vaší knihou. Bohužel, moc rychle jsem knihy přečetla a teď se s nimi těší mé kolegyně. Budu se opakovat, ale musím Vám napsat, že všechny Vaše tři knihy jsou naprosto úžasné a musím říct, že něco tak „čtivého“ jsem snad ještě nečetla. Moc Vás prosím, pište, pište, pište! 🙂 Těším se na další setkání s Vámi – s Vaší novou knihou nebo divadelním představením a přeji Vám vše dobré.

Lenka 28 ledna, 2018

Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. Smála jsem se od začátku do konce.
Prosím o rychlé napsání a vydání další ať mám co číst !!
Lenka

Jája 24 ledna, 2018

Ja jsem se beznadějně zamilovala do vašich děl, u kterých se smeju jak magor a i placu – naposledy vcera kdyz umřel Sampon. Pak opět pláč ptz to byla poslední kniha a nezbývá mi než se těšit na další. Jsem šťastná, ze jsem Vás objevila:-)

Šárka 5 ledna, 2018

Dobrý den pane Hartle, chtěla bych se s Vámi podělit o příběh, který se mi stal. Pod vánočním stromečkem jsme si Vás s přítelem nadělili. Já jsem dala příteli lístky do divadla (na představení Hvězda) a já jsem dostala od přítele všechny Vaše knihy. Tu první jsem přečetla jedním dechem během dvou dní a oba jsme se těšili na zážitek z divadla. Jelikož jsme z Českých Budějovic, naplánovali jsme si, že pojedeme vlakem. Oba jsme si přibalili každý jednu Vaší knihu do baťůžku, že si ve vlaku počteme…V pátek 5.1. jsme si vzali dovolenou a koupili i zpáteční jízdenky. Cestou na vlak mě něco osvítilo a já se podívala pozorně na lístky a najednou jsem to uviděla. Představení se koná 2.2.2018 !! tedy za měsíc!! nevím jak se nám to mohlo stát, že jsme si vsugerovali špatné datum. Možná proto, že původně jsem chtěla lístky na beznadějně vyprodané představení Vysavač, které bylo právě toho 5.1. Ale vzali jsme to s hunorem a těšíme se tedy 2.2. na paní Holubovou.
s pozdravem a těším se na další knihu, jsou skvělé
Šárka

Markéta Rokoszová 2 ledna, 2018

Pane Hartl, chci Vám poděkovat za úžasnou vzpruhu při čtení o čtyřech přátelích a jejich změnách v životě. Ještě se mi nestalo, abych se u knihy TAK nahlas mnohokrát zasmála a hlavně se totálně zapomněla v napuštěné vaně asi tak na dvě hodiny 😀 ! Až se mi nechtělo knihu dočíst a poslední kapitolu jsem si do večera odkládala. Holt, i ta ve mne nakonec zmizela a dnes nemeškám a jelikož už je všude otevřeno, běžím si koupit další z Vašich děl, ze kterých na závěr také čtenáři neradi odcházejí. Za Váš smysl pro humor a neskutečně báječně ujetý smích děkuji a přeji krásný celý nový rok 2018! Vy jste ten můj nastartoval s úsměvem od ucha k uchu 🙂 Takže velký DÍK!!! Market.

Karolina 1 ledna, 2018

Velevážený pane Hartle, prosím Vás, napište pokračování knihy Malý pražský erotikon. Její dočtení jsem odkládala, jak jen to šlo. Četba této knihy byla mou nejoblíbenější činností a nechtěla jsem aby skončila. Miluju všechna Vaše díla, ale musím prostě vědět, jak to dopadne s Tomášem a Petrou, Táňou, Zbyňkem, jaký osud čeká malého Gustíka, prosím Vás! Stali se mými nejlepšími přáteli a nechci je ještě opouštět. Děkuji Vám, za všechno! ?

Lenka 31 prosince, 2017

Děkuji za vaše literární díla, plná života, opravdovosti, pane Hartle. Dočetla jsem Erotikon a jen přemýšlím, kolik života se kolem nás děje, o kterém nemáme ani potuchu. Život je nádherný a nevyzpytatelný, krásně jednoduše jej popisujete. Klaním se vaší lehkosti vyjadřování tak citlivých témat nevěry, touhy, kde láska hraje hlavní roli. A láska je v životě nejvíc! Knihu jsem dočetla a chci Vám za ní poděkovat a to jsem ještě nikdy po dočtení knihy necítila. Přeji Vám hlavně zdraví a lásky plnou náruč, mějte jí na rozdávání. Přeji Vám hezký večer, den, Nový rok, život….

Edita 30 prosince, 2017

Pište prosim jak nejrychleji umíte…! Vaše knihy se čtou jedním dechem! Dekuji za Vaši tvorbu..??????

jarma 30 prosince, 2017

Zdravím ve vánoční čas.Po přečtení Vašich dvou knih, Prvok…a Pražský erotikon, jak jinak než jedním dechem,
jsem usoudila, že ač je Váš smích zcela příšerný:-)), o knihách to nelze říci:-))). Teď ještě zbývá ta třetí, už ji mám objednanou. I díky Vám, po letech co jsem vůbec nečetla, jsem se opět vrátila do mládí, kdy jsem louskala jednu knihu za druhou. Díky a hodně úspěchů do další tvorby

Veronika 29 prosince, 2017

Dobry den, Patriku.
Prave jsem docetla Vasi knihu Maly prazsky erotikon (jak zacina vetsina komentaru na teto Vasi strance;-), dat jako posledni stranku odkaz na web je genialni napad. Knizka je SKVELA (jak ostatne pokracuje vetsina komentaru na teto strance, protoze JE!) Postavy jsou vykreslene tak, ze ma clovek pocit, jako by ten pribeh prozil s nimi (nebo mozna prave zije podobny :)) Doufam, ze budu starnout taky tak zabavne 🙂 Tesim se na dalsi Vasi knizku. Veronika

Jana Červenková 29 prosince, 2017

Zdravím pane Hartl,
právě jsem dočetla Vasi knížku Maly prazsky erotikon, jsem nadšená, dojata, úžasla a vlastně z toho všeho šťastná.
Nádherné čtení, máte můj ohromný obdiv.
Tuhle knížku jsem dostala, ale ty ostatní Vaše si pobezim koupit hned po novém roce.
Děkuji za krásné čtení a nové sny.
Jana

Jana 28 prosince, 2017

Pane Hartle,

právě jsem už bohužel dočetla Erotikon, jako poslední ze všech Vašich knih. Četla jsem nejpomaleji, jak to šlo, vlastně jsem pořád přepínala mezi hltáním a vychutnáváním.. Mám toho plnou hlavu..poživačné Adély, přemýšlivé Petry, neskutečného vztahu Pat a Táni, všechny postavy jsou barevné. Moc děkuji! Určitě jsem to nečetla naposledy.

Hana 26 prosince, 2017

Dobrý večer Patriku,
před chvílí jsem dočetla jedním dechem knížku, kterou mi přinesl Ježíšek , Malý pražský erotikon, bylo to super,
už dlouho jsem nic tak rychle nezhltla, vlastně naposledy v září Prvoka……. a pak Okamžiky štěstí
Už se moc těším na další Vaše knihy.
Ať se Vám daří. Hana

Lenka 25 prosince, 2017

Úžasná,báječná,překvapivá,z Vašich knih jsem okouzlena,velmi se těším na další…..

Viera 24 prosince, 2017

Patriku, zbožňuji Vaše knížky. Teď jsem dočetla Malý pražský erotikon. Nevím, jak to přežiji do října ??. Jsem fakt knihomol. Jak se mi nějaký autor líbí, přečtu si od něj všechno. Tak šup šup!! Ať je co číst ?. Jste skvělý!!

Diana 18 prosince, 2017

Malý pražský erotion : úžasný příběh u kterého se člověk ze srdce zasměje (i hodně nahlas) ,ale i rozpláče =) Palec nahoru pane Hartle ,po dočtení jedné knihy objednávám další =)

Alena 16 prosince, 2017

Dobrý den,
tak dneska v noci jsem dočetla Malý pražský erotikon a… naprosto super!!! Prvoka jsem také četla a je bezvadný. Letos asi budeme mít na vánoce méně cukroví a neumytá okna, ale jdu se začíst do Okamžiků štěstí. Doufám, že už máte rozepsanou nějakou další knihu.

Jana 6 prosince, 2017

Právě jsem dočetla Malý pražský erotikon a hodnotím skvělé!!!! Před měsícem – Okamžiky štěstí a také výborné.
Ještě mi chybí Prvoci. Jen tak dál, přeji hodně tvůrčího elánu.

Iveta 2 prosince, 2017

Dobry vecer, pred par minutami jsem docetla Vasi knihu. Cetla se krásně – jednim dechem. Jiz dlouho jsem nebyla tak moc vtazena do příběhu postav, aby se me ma dcera ptala proc se tak usmivam a nebo proc tak brecim. Uz ted se tesim, az se zitra zactu do Vasi poslední knihy a budete mi zase par chvil delat prijemnou spolecnost v mem zivote. Velice za to dekuji a tesim se na Vasi dalsi tvorbu ? At se Vam dari pane Patriku !!! Iveta

Alena 30 listopadu, 2017

Dobrý den, je možnost zaslat Vám knihu k podpisu? Jsem od Ostravy a knihu bych chtěla dát na vánoce. Vím, že bych tím udělala obrovskou radost.
Děkuji

Jitka 26 listopadu, 2017

Jste prostě báječný, už dlouho mě nic tak nepobavilo jako vaše tři knížky, děkuji mooooc a už teď se těším na další Vaše řadky.
Přeji Vám, hezký předvánoční čas a hodně pohody a odpočinku o vánocích a do nového roku hodně inspirací na další tvorbu.

Petra 26 listopadu, 2017

Jenom hodně krátce, jelikož na super psaní jste tu Vy! Všechny tři knihy se mi moc líbily. Přečetla jsem jedním dechem. Jste znalec lidské duše, života… Ve vašich knihách je radost i smutek a nechybí jim vtip. Jak už napsal někdo přede mnou, moc mě bavite a určitě nejen mě. DĚKUJI za prima čtení, těším se na další. Petra
PS: Váš smích je bezva:-)

Karla 20 listopadu, 2017

Dobrý večer,právě jsem dočetla Vaší druhou knihu a vrhám se na tu třetí. Mazaně jsem totiž všechny tři koupila mému ůžasnému muži k svátku a nenápadně je čtu jako první a jsem napnutá jak to všechno dopadne. Vůbec to nemůžu vydržet a aspoň jedním okem musím mrknout na poslední stránku, abych se ujistila, že konec bude dobrý, což uplně nesnáším, když to udělám, ale u Vašich knih si prostě nemůžu pomoct.Kdysi jsem si z velkou zvědavostí přečetla i rozhovor s Vámi v MF Dnes a nezklamal jste mě.Vaše slova o tom, že se Vám ženy líbí, ale vůbec Vás nezajímá jak ty ženy vzdychají při milování v posteli, protože Vás prostě zajímá jedině jak vzdychá Vaše žena, jsou v této době opravdu unikátní. Přála bych všem ženám mít doma takového ůžasného partnera a k tomu ten Váš nakažlivý smích, není co dodat.Vždy když Vás slyším jak se smějete, vzpomenu si na babičku, když říkala o někom, že se směje jako by se hrbatý po schodech kutálel. Nikdy jsem nevěděla co tím myslí, ale u Vás jsem to pochopila:-) Přejí Vám hodně štastných chvil s rodinou a těším se co pro nás Vaše fanoušky dalšího přichystáte.

Veronika 17 listopadu, 2017

Dobrý den,Patriku,přečetla jsem všechny vaše knihy,shlédla vaše rozhovory a MUSÍM do divadla na vaši hru!!! Jste krásný člověk,dal jste mému životu nový impuls,hrozně mě „bavíte“!! Přeji vám štěstí a spoustu nových nápadů. Mějte se krásně a těším se moc na vaše nové počiny. Fanynka Veronika.

Patty Shall 17 listopadu, 2017

Nemohu ve svém věku 56 let běžet v ostravě přes jakékoliv náměstí nahá a dát to video.
Ráda splním jinou podmínku,popřípadě písemnou zkoušku. S úctou Patty

Eva 16 listopadu, 2017

Dobrý den Pane Hartle,
zdravím z Alp kde pracuji a na střídačku bydlím. Včera večer jsem dočetla Váš Erotikon, druhou Vaší knihu, skoro jedním dechem. Chci Vám poděkovat za báječné čtení, humor, jazyk, popis vztahů a mužský pohled. Až se vrátím do Plzně, letím si koupit Vaší zatím poslední knihu a už se těším. Mějte se krásně a dál pište.
Vaše nová fanynka Eva V.

Josef 14 listopadu, 2017

Vážený pane Hartl,

je mi 63 let a dočetl jsem vaší knihu – Malý pražský erotikon – a moc se mi kniha líbila. Těším se na další, které si určitě také přečtu. Docela se mi líbí popisování doby, kterou jste nemohl zažít. Ale je to skoro přesný. Možná by stálo za úvahu napsat něco o obyčejných lidech / v knížce píšete o úspěšném lékaři, fotbalistovi, porodníkovi, moderátorce, emigrantce, aj. /, kteří museli tou dobou kličkovat, prát se o své místo na slunci, prožívat každodenní strasti, a přesto se uměli bavit, být šťastní, mít své frustrace a svůj život museli „zvládnout“. Ani oni se nevyhnuli průšvihům, zklamání, nevěře, rozvodům aj. životním nástrahám. Přesto své děti dobře vychovali a dobré vztahy v rodině byly nadevše.
Přeji hodně úspěchů v další práci.

Lenka Š. 14 listopadu, 2017

Vážený pane Hartle,
zrovna jsem dočetla Vaší 3. knížku a mám na Vás jednu jedinou otázku:
KDY BUDE DALŠÍ KNIHA, PROSÍM????
Doufám, že brzy!
Moc Vám děkuji, za to, co děláte! Přeji hodně úspěchů a těším se na další setkání s Vámi u nové knihy 🙂

Patrik Hartl 14 listopadu, 2017

teď píšu a příští rok v říjnu bude knížka na světě 🙂 mávám srdečně! a děkuju…

Lenka Š. 16 listopadu, 2017

Tak to je skvělé! Děkuji za odpověď. A ať se daří.

Zuzana 9 listopadu, 2017

Dobrý den, pane Hartle
máte můj velký obdiv a respekt za vše, co říkáte, píšete, režírujete, děláte. Jste krásný člověk a kdykoliv cokoliv čtu, vidím, slyším od Vás, nabije mě to neuvěřitelnou energií. Jen tak dál. Vy opravdu nejste sráč!!!! Moc děkuji.

Lucie 7 listopadu, 2017

Zdravím ze Sobotky 🙂
Úplně omylem jsem se dostala k vaší knize Malá pražský erotikon. Tak dokonalou knížku jsem v životě nečetla 🙂 Dnes čekám až mi dojde Prvok a nemůžu se dočkat 🙂 Prosím pište dál…

Přidat komentář
3 - 9