OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ

Dvojromán Okamžiky štěstí je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte.  Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze…

139 Komentářů

  1. Eva
    Dobrý den Patriku, poprvé ve svém životě jsem se rozhodla napsat k něčemu komentář. To že to je k vaší tvorbě je neuvěřitelná shoda náhod, která začala tím, že jsem hledala dárek k Vánocům pro své nejbližší. Náhodou jsem objevila možnost členství v divadelním klubu Studia Dva, a při té příležitosti jsem zjistila, že kmenovým autorem a zároveň režisérem v tomto divadle jste vy. Po novém roce jsem si byla vyzvednout v divadle lístky na představení a potkala jsem vás před pasáží. Ještě týž den mi kamarádka v kavárně vyprávěla, že četla vaši knihu "Malý pražský erotikon", kterou si rozhodně musím přečíst. Přečetla jsem ji jedním dechem! Potěšila mě i uklidnila, uklidnila v tom směru, že nejspíš nejsem sama, kdo má pocit, že poslední dobou prožívá mexickou telenovelu:-). Obdivuji vás jak dokážete popsat smýšlení různých lidí, zachovat si nadhled, nikoho neidealizovat a nikoho neodsuzovat, a zároveň ještě vnést do příběhu úžasný humor.. Vaše kniha (teď už knihy:-)) mě rozesmála i rozplakala, prostě mě bavila a zaujala jako málokterá jiná. Oslovil jste mě tak, že kdybych nebydlela přímo na náměstí jednoho velkého města, uvažovala bych i o členství v klubu NEsráčů! Těším se na vaše další knihy, do divadla na vaše hry a moc děkuji že jste mi takhle "vstoupil" do života a díky vám si mohu prožít i své okamžiky štěstí..
  2. Lea
    Pane Hartle, v Show Jana Krause ste povedali, že ste túto knihu fakt vysedeli. Dočítala som Veroniku a musím konštatovať - vy ale viete kvalitne sedieť! :) Ďakujem Vám za krásny zážitok a teším sa na Jáchyma. Vlastne ani neviem, či ho chcem čítať, pretože ma ničí, že táto kniha bude za mnou, nie predo mnou :) Okamžite idete do môjho zoznamu autorov, ktorých každé dielo pôjde bez skúmania rovno do read listu. Len tak ďalej!

Vložit komentář

*