OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ

Dvojromán Okamžiky štěstí je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte.  Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze…

148 Komentářů

 1. Děkuji moc za krásou knihu,Malý pražský erotikon,i když je staršího data,přečetla jsem jí až tet.Už ale vím,kterého spisovatele budu napříště v knihovně hledat.Konečně z našeho života,objektivně a né ty americké sračky.Prominte.Kdysi jsem vyhledávala Pár knih ze západu,tet opačně hledím na české spisovatele.A ve Vás nacházím opravdu super čtení.Děkuji.
 2. Báječná kniha při které jsem se smála i brečela.Přečteno jedním dechem,díky za ni.
 3. Dobrý den! Pane Hartl, moc Vám děkuji za knihu Okamžiky štěstí, jsem čtenářka 63 let, tato kniha mi udělala velkou radost a pomohla překonávat mizerné období. Budu číst další. Děkuji. Maturkaničová
 4. Dobrý den, Patriku, Vaše knihy jsem přečetla jedním dechem, hodně jsem se při nich nasmála, odpočinula. Když jsem dočetla poslední stránku, přála jsem si, abych ještě mohla pokračovat ve čtení. Děkuji za úžasný čtecí zážitek a už se těším na další knihu z Vaší tvorby.
 5. Dobrý den, Patriku, neplánujete či nepíšete již další knihu ? :)
  • Patrik Hartl
   ano ano :-) vyjde 15.10. :-)
   • Dobrý den, právě pátrám na internetu, kdy vyjde další knížka. Všechny tři předchozí jsem přečetla jedním dechem před rokem. Věděla jsem, že další vyjde v roce 2018...15. 10., to je za chvilku, to už vydržím! :) Díky za ně. Viděla jsem také Líbánky na Jadranu - skvělé, dlouho jsem se tak nepobavila. Kamarádčina dcera v půlce představení podotkla (když matka nepřestávala hýkat smíchy), že je zajímavé, že jí stejné situace doma tak směšné nepřijdou. Je to ze života. :) Jen tak dále. Tak trochu ze sobeckých důvodů držím palce, ať Vás neopouští invence a dobré nápady, abyste nás ještě dlouho zásoboval potravou duševní, bez které by se člověk jinak asi zbláznil. :)
 6. Dobry den Bohuzel u zakoupene knizky je tiskova cyba! Uplne chybi strany 177-192 u pribehu Veroniky. Kde se to da reklamovat prosim? Dekuji a jsem s pozdravem Lucie Roztocilova
  • Patrik Hartl
   to mě mrzí, že na vás padl vadný výtisk... v místě zakoupení s účtenkou vám knihu vymění za bezvadnou :-) :-) mávám!
 7. Eva
  Dobrý den Patriku, poprvé ve svém životě jsem se rozhodla napsat k něčemu komentář. To že to je k vaší tvorbě je neuvěřitelná shoda náhod, která začala tím, že jsem hledala dárek k Vánocům pro své nejbližší. Náhodou jsem objevila možnost členství v divadelním klubu Studia Dva, a při té příležitosti jsem zjistila, že kmenovým autorem a zároveň režisérem v tomto divadle jste vy. Po novém roce jsem si byla vyzvednout v divadle lístky na představení a potkala jsem vás před pasáží. Ještě týž den mi kamarádka v kavárně vyprávěla, že četla vaši knihu "Malý pražský erotikon", kterou si rozhodně musím přečíst. Přečetla jsem ji jedním dechem! Potěšila mě i uklidnila, uklidnila v tom směru, že nejspíš nejsem sama, kdo má pocit, že poslední dobou prožívá mexickou telenovelu:-). Obdivuji vás jak dokážete popsat smýšlení různých lidí, zachovat si nadhled, nikoho neidealizovat a nikoho neodsuzovat, a zároveň ještě vnést do příběhu úžasný humor.. Vaše kniha (teď už knihy:-)) mě rozesmála i rozplakala, prostě mě bavila a zaujala jako málokterá jiná. Oslovil jste mě tak, že kdybych nebydlela přímo na náměstí jednoho velkého města, uvažovala bych i o členství v klubu NEsráčů! Těším se na vaše další knihy, do divadla na vaše hry a moc děkuji že jste mi takhle "vstoupil" do života a díky vám si mohu prožít i své okamžiky štěstí..
 8. Lea
  Pane Hartle, v Show Jana Krause ste povedali, že ste túto knihu fakt vysedeli. Dočítala som Veroniku a musím konštatovať - vy ale viete kvalitne sedieť! :) Ďakujem Vám za krásny zážitok a teším sa na Jáchyma. Vlastne ani neviem, či ho chcem čítať, pretože ma ničí, že táto kniha bude za mnou, nie predo mnou :) Okamžite idete do môjho zoznamu autorov, ktorých každé dielo pôjde bez skúmania rovno do read listu. Len tak ďalej!

Vložit komentář

*